Намисто Кахолонг на збільшення, Вишукане намисто з натурального каменю, Прикраси з натурального каменю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кахолонг здавна вважався талісманом любові, привертає до жінки серця чоловіків. Також він позбавляє від спалахів небезпечної гніву і нападів меланхолії. Кахолонг пов'язаний з материнством і він дуже показаний вагітним жінкам — він зміцнює їх, дає хороші пологи.
Гороскоп : Близнюки, Терези, Стрілець, Водолій
Натуральний камінь
Розмір каменю 6-10 мм.
Довжина виробу 50 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Намисто |
| Довжина | 50 мм |
| Камені вставки | Кахолонг |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 012,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





