Намисто Перлини білі + кремові, Вишукане намисто з натурального каменю, Прикраси з натурального каменя
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перлини ― вважається, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу та душевний спокій. Перли ― еліксир молодості, відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання і благополуччя.
| Розмір каменю | 8 мм |
| Метал | Біжутерія |
| Довжина | 60 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 60 мм |
| Камені вставки | Перли |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 мм |
| Основні | |
| Вид виробу | Намисто |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 5 419,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





