Намисто з флюориту шар
-20%
- В наявності
- Код: 1.03.37.025
1 350,70 ₴
1 080,56 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
флюорит - борець зі стресами й депресіями. Вважається, що флюорит допомагає впорядкувати думки і досягти стану душевного спокою. Він сприяє розкриттю «третього ока». Говорять, що флюорит може допомогти в боротьбі з розсіяним склерозом і епілепсією.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку
Натуральний Камінь
Розмір каменю 10 мм
Довжина 52 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Намисто |
| Довжина | 52 мм |
| Камені вставки | Флюорит |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 080,56 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




