Браслет "Перше причастя" Селеніт, срібло
-20%
- В наявності
- Код: 13.01.60.005
973,70 ₴
778,96 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Селеніт – камінь захисту та духовності. Привертає увагу до власника, додає елегантності. Очищає та захищає від негативної енергії та енергетичних впливів. Допомагає досягти стану глибокої медитації та релаксації, приймати розумні рішення. Підсилює інтуїцію.
Гороскоп : Овен, Телец, Лев, Весы, Скорпион, Стрелец, Водолей, Рыбы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Селеніт |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Матеріал | Срібло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Розмір браслета (см) | -- |
- Ціна: 778,96 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка



