Намисто "Незнайомка" Перли, Малахіт, срібло
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.1471
3 196,70 ₴
2 557,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Перли - символ жіночності, ніжності та грації, процвітання та благополуччя, еліксир молодості. Відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Підсилюють почуття любові та глибокої дружби. Сприяють взаєморозумінні, розслабленню та внутрішній душевній рівновазі.
Малахіт - символ здійснення бажань. Надає оригінальності та елегантності, викликає підвищений інтерес до вас. Допомагає вірити в себе та свої можливості. Розвиває інтуїцію.
Гороскоп: Овен, Телець, Близнюки, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Малахіт, Перли |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Зелений |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | срібло |
- Ціна: 2 557,36 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




