Намисто "Косівські мотиви" Лабрадор, Топаз, Гірський кришталь
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.1480
6 290,70 ₴
5 032,56 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Лабрадор - камінь інтуїції, захисту та креативності. Відкриває приховані таланти. Приносить натхнення, славу. Підсилює інтуїцію. Розвиває духовні здібності. Надихає на творчість та стимулює креативний розвиток.
Топаз - символ мудрості, гармонії та інтуїції. Захищає від заздрості, негативних енергій. Розвиває твердість характеру. Допомагає успішно долати будь-які труднощі. Знімає стрес і тривожність. Зміцнює вашу волю та рішучість.
Гірський кришталь - символ світла та енергії у вашому житті. Володіє властивістю збільшувати та очищати енергію. Допомагає вам відчувати підвищену життєву силу. Підсилює зв'язок з внутрішнім "я". Концентрує увагу, робить мову переконливою, покращує взаємодію з іншими людьми.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Топаз, Лабрадор, Гірський кришталь |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Різні кольори |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | біло-серій |
- Ціна: 5 032,56 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




