Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Сприяє у відносинах в парі та розвитку сімейного щастя . Надає силу та відвагу для подолання труднощів. Служить, як енергетичний щит, що захищає вас від негативних енергетичних впливів, печалі і смутку.
Тигрове око - символізує силу, мужність, витривалість, віру в себе та свої здібності. Талісман для ділових людей. Оберігає від банкрутства, фінансових втрат. Допомагає концентрувати увагу на найважливіших питаннях. Відкриває нові можливості. Сприяти позитивним змінам в житті.
Гороскоп: Овен, Телець, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Тигрове око, Корал |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 8.1 мм |
| Товщина | 8.1 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Помаранчевий |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Матеріал виготовлення бус | Медичний сплав |
- Ціна: 5 068,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





