Намисто "Барви України" Онікс, Корал, Шунгіт, Гранат
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.1481
3 833,70 ₴
3 066,96 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Сприяє у відносинах в парі та розвитку сімейного щастя . Надає силу та відвагу для подолання труднощів. Служить, як енергетичний щит, що захищає вас від негативних енергетичних впливів, печалі і смутку.
Онікс - символ везіння, успіху, краси, популярності і слави. Поглинає негативну енергію. Активізовує творчість в бізнесі. Допомагає в публічних виступах, приймати правильне рішення і генерувати нові ідеї для розвитку власної справи. Сильний оберіг для сім'ї та домашнього вогнища. Приносить багатство і добробут у дім.
Шунгіт - камінь гармонії, успіху та захисту. Відкриває таланти, можливості та фінансові потоки. Додає наполегливості та енергію фортуни в бізнесі, торгівлі, кар’єрі. Захищає від заздрощів, злоби, ненависті. Допомагає знаходити компроміси в конфліктах і позбутися згубних звичок. Розвиває інтуїцію.
Гранат- камінь любові, підсилює енергію любові та покращує взаємини з близькими. Він відганяє сум та приносить радість власникові. Стимулює волю і витривалість, розвиток вашої креативності. Сприяє відкриття почуття гідності та вважається символом вірності і відданості. Надихати на нові ідеї та проекти.
Гороскоп: Овен, Телець, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Шунгіт, Онікс, Гранат, Корал |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 8.1 мм |
| Товщина | 8.1 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Різні кольори |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Матеріал виготовлення бус | Медичний сплав |
- Ціна: 3 066,96 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




