Намисто "Чорна пантера" Турмалін, Пірит
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.1463
2 819,70 ₴
2 255,76 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Турмалін - камінь, що очищає від негативної енергії і зцілює. Зміцнює силу духу, волю та відчуття самодисципліни. Додає мужності та витривалості. Усуває тривогу і страх. Розкриває духовні здібності та підвищує рівень інтуїції.
Пірит - камінь багатства. Символізує сміливість, пристрасть. Надає стійкість і усуває страхи. Приносить оптимізм, життєрадісність, практичність і цілеспрямованість. Допомагає приймати справедливі рішення, уникати сварок та конфліктів, приймати справедливі рішення. Притягує любов і відновлює згаслі почуття.
Гороскоп: Рак, Лев, Весы, Скорпион, Стрелец, Козерог, Рыбы
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Пірит, Турмалін |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Бочка |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 255,76 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




