Намисто "Рута" Авантюрин
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.01.024
1 367,21 ₴
1 093,77 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Авантюрин - здавна вважається щасливим талісманом. Цей камінь здатний допомогти людині знайти бадьорість духу, ясність розуму, поліпшити настрій. Він збільшує у свого власника оптимізм, впевненість у власних силах. Часто авантюрин називають «каменем кохання». Вважається, що цей камінь сприяє виникненню взаємних симпатій, загострює почуття і емоції.
Гороскоп: Телець, Рак, Діва, Терези, Водолій, Риби.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Авантюрин |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 6.8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 093,77 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




