Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гранат- камінь любові, котрий здатний збудити любовні втіхи і розвеселити душу. Він відганяє сум та приносить радість власникові. Гранат стимулює волю і витривалість, сприяє розвитку почуття гідності та вважається символом вірності і відданості.
Гороскоп: Овен, Лев, Діва, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Гранат |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 8.12 мм |
| Товщина | 8.12 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Бордовий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір і відтінок | Бордовий |
- Ціна: 1 350,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





