Стуар "Айза" Топаз, Бурштин
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.1462
4 847,70 ₴
3 878,16 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Димчастий топаз символ мудрості, гармонії та інтуїції. Захищає від заздрості, негативних енергій. Розвиває твердість характеру. Допомагає успішно долати будь-які труднощі. Знімає стрес і тривожність. Зміцнює вашу волю та рішучість.
Бурштин - символом благополуччя, багатства та успіху. Нейтралізує негативну енергію та стимулює позитивну енергію. Притягує радість та благополуччя. Знімає втому. Є джерелом творчих сил, віри та оптимізму.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Топаз, Бурштин |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Різні кольори |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Довжина виробу | 31 -15 см |
- Ціна: 3 878,16 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




