Намисто "Косівські мотиви" Змієвик, Яшма
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.1464
3 456,70 ₴
2 765,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Яшма - один з найдавніших мінералів, що володіє унікальними властивостями. Вважається, що прикраси цього каменю допомагають налагодженню відносин з керівництвом і співробітниками, розвивають красномовство, охороняють від злої долі. Цей самоцвіт надає своєму володарю неповторну привабливість та сприяє успіху у протилежної статі.
Змієвик - символ зміни, сили та росту. Підтримує у важких життєвих періодах. Допомагає приймати правильні рішення, відпустити старе та пройти через позитивні зміни в житті. Підсилює інтуїцію, додає мудрість. Сприяє гармонії. Збалансовує енергію в організмі та душі.
Гороскоп: Телець, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Змійовик (серпентин), Яшма |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Зелений |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорно-зелений |
- Ціна: 2 765,36 ₴




