Намисто "Гуцульські мотиви" Гранат, Лабрадор, Перламутр, Рожевий кварц
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.1442
4 405,70 ₴
3 524,56 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Гранат - камінь любові, підсилює енергію любові та покращує взаємини з близькими. Він відганяє сум та приносить радість власникові. Стимулює волю і витривалість, розвиток вашої креативності. Сприяє відкриття почуття гідності та вважається символом вірності і відданості. Надихати на нові ідеї та проекти.
Лабрадор - камінь інтуїції, захисту та креативності. Відкриває приховані таланти. Приносить натхнення, славу. Підсилює інтуїцію. Розвиває духовні здібності. Надихає на творчість та стимулює креативний розвиток.
Перламутр - символом жіночої енергії та мудрості. Джерело здоров'я, таємничої сили та краси. Розвиває інтуїцію, ораторські здібності. Зберігає мир і спокій у родині. Виключає конфлікти в колективі. Оберігає дім від злих духів. Допомагає в торгівлі та під час подорожей.
Рожевий кварц - символом безумовної любові та гармонії в стосунках, здоров'я, молодості, посилює жіночу привабливість. Притягує успіх. Покращує настрій.Підвищує самооцінку. Допомагає вірити в себе та власні можливості.
Гороскоп: Овен, Телець, Близнюки, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Лабрадор, Кварц рожевий, Перламутр, Гранат |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Різні кольори |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення бус | Медичний сплав |
- Ціна: 3 524,56 ₴




