Намисто "Гуцульські мотиви" Адуляр, Ангеліт, Агат, Флюорит
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.1441
4 704,70 ₴
3 763,76 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Адуляр - камінь духовного розвитку та інтуїції. Підкреслює вашу жіночність та ніжність. Мінерал єдності закоханих. Пом'якшує і зближує відносини. Дарує благополуччя та довголіття. Сприймає та притягує щире кохання. Посилює жіночу енергією, інтуїцію, внутрішню мудрість. Захищає від поганого сну, створюючи енергетичний щит.
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Прикраси з агату роблять його власника приємним у спілкуванні, красномовним в публічних виступах, оберігають від підступів ворогів. Цей мінерал використовується в якості оберега «від псування», сприяє поліпшенню добробуту.
Ангеліт - камінь ангельської енергії. Дарує сміливість і енергію для втілення найсміливіших ідей. Захищає від конфліктів. Позбавляє від депресії і невдач. Відганяє негативні і песимістичні думки. Очищає свідомість.
Флюорит - символ розуму, мудрості та гармонії. Допомагає впорядкувати думки і отримати стан душевного спокою, знайти натхнення для нових ідей. Підтримає вашу творчість. Збільшує аналітичне мислення свого власника. Покращує концентрацію. Сприяє розвитку інтелекту.
Гороскоп: Овен, Телець, Близнюки, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Агат, Ангелит, Флюорит |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 3 763,76 ₴




