Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Малахіт - символ здійснення бажань. Надає оригінальності та елегантності, викликає підвищений інтерес до вас. Допомагає вірити в себе та свої можливості. Розвиває інтуїцію.
Циркон - камінь енергії, витримки і стійкості. Талісман від недоброзичливців, заздрісників. Підсилює харизму, привабливість, інтуїцію. Зміцнює розумові здібності та підвищує потяг до знань. Захищає від негативної енергії. Допомагає прийняти мудрі рішення.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
Циркон - камінь енергії, витримки і стійкості. Талісман від недоброзичливців, заздрісників. Підсилює харизму, привабливість, інтуїцію. Зміцнює розумові здібності та підвищує потяг до знань. Захищає від негативної енергії. Допомагає прийняти мудрі рішення.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Малахіт, Циркон |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 10.4 мм |
| Товщина | 10.4 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Зелений |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | зелено-помаранчевий |
- Ціна: 4 444,70 ₴





