Намисто "Знатна пані" Малахіт, Агат, Гематит
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.1460
8 019,70 ₴
6 415,76 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Агат - символ здоровья, процветания и долголетия. Украшения из агата делают его владельца приятным в общении, красноречивым в публичных выступлениях, предохраняют от происков врагов. Этот минерал используется в качестве оберега «от порчи», способствует улучшению благосостояния.
Малахіт - символ здійснення бажань. Надає оригінальності та елегантності, викликає підвищений інтерес до вас. Допомагає вірити в себе та свої можливості. Розвиває інтуїцію.
Гематит - символізує хоробрість і мудрість, вашу внутрішню міцність та рішучість. Сприяє стабільності, збереженню оптимізму і волі. Захищає від негативної енергії та негараздів, зберігає емоційний баланс. Допомагає подолати втому та стрес.
Гороскоп : Овен, Телець, Близнюки, Рак, Дева, Весы, Скорпион, Стрелец,Водолій
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Малахіт, Гематит, Агат |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 6.1 мм |
| Товщина | 6.1 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Медичний сплав |
- Ціна: 6 415,76 ₴




