Намисто "Косівські мотиви" Селеніт, Яшма, Обсидіан
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.1443
4 639,70 ₴
3 711,76 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Селеніт - камінь захисту та духовності. Привертає увагу до власника, додає елегантності. Очищає та захищає від негативної енергії та енергетичних впливів. Допомагає досягти стану глибокої медитації та релаксації, приймати розумні рішення. Підсилює інтуїцію.
Яшма - символізує владу, внутрішню силу і витривалість, духовний ріст, мудрість та глибоке пізнання. Допомагає налагодити відносини з керівництвом і співробітниками. Розвиває красномовство. Охороняє від злої долі. Надає неповторну привабливість та сприяє успіху у протилежної статі. Надихає на віру у власні можливості.
Обсидіан - камінь оптимістів. Підсилює інтуїцію. Допомагає збільшити внутрішню силу та витривалість, в досягненні поставлених цілей і підкоренні бажаних вершин. Надає загадковості та неперевершеності. Покращує зосередженість. Збільшує мотивацію та волю до дії.
Гороскоп : Овен, Телець, Близнюки, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Обсидіан, Селеніт, Яшма |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сірий |
| Матеріал виготовлення бус | Медичний сплав |
- Ціна: 3 711,76 ₴




