Намисто "Вічне полум'я" Бурштин, Лава
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.1455
2 351,70 ₴
1 881,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Бурштин - символом благополуччя, багатства та успіху. Нейтралізує негативну енергію та стимулює позитивну енергію. Притягує радість та благополуччя. Знімає втому. Є джерелом творчих сил, віри та оптимізму.
Лава - символізує перетворення. Очищає ауру від негативної енергії та негативної вібрації. Сприяє прийняті змін у житті. Формує чіткість і ясність думки. Допомагає впоратися з хвилюванням, максимально зосередитися на роботі. Розкриває всі свої розумові можливості. Дарує всю міць і спокій людині, що шукає своє призначення.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Лава, Бурштин |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 8.1 мм |
| Товщина | 8.1 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Помаранчевий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорно-жовтий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 881,36 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




