Намисто "Ритміка" Обсидіан, Перли, срібло
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.1438
2 923,70 ₴
2 338,96 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Обсидіан - камінь оптимістів. Підсилює інтуїцію. Допомагає збільшити внутрішню силу та витривалість, в досягненні поставлених цілей і підкоренні бажаних вершин. Надає загадковості та неперевершеності. Покращує зосередженість. Збільшує мотивацію та волю до дії.
Перли - символ жіночності, ніжності та грації, процвітання та благополуччя, еліксир молодості. Відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Підсилюють почуття любові та глибокої дружби. Сприяють взаєморозумінні, розслабленню та внутрішній душевній рівновазі.
Гороскоп: Овен, Телець, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Обсидіан, Перли |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Медична сталь |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 338,96 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




