Авантюрин - це вираження вашої унікальності та стилю. Здавна вважається щасливим талісманом, який додає вам сили та гармонії. Допомагає знайти бадьорість духу, ясність розуму, покращити настрій. Збільшує оптимізм, впевненість у власних силах. Часто авантюрин називають «каменем кохання», тому сприяє виникненню взаємних симпатій. Стимулює творчість та інтуїцію, допомагаючи знаходити незвичайні рішення.
Турмалін - камінь, що очищає від негативної енергії і зцілює. Зміцнює силу духу, волю та відчуття самодисципліни. Додає мужності та витривалості. Усуває тривогу і страх. Розкриває духовні здібності та підвищує рівень інтуїції.
Гороскоп: Рак, Лев, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Авантюрин, Турмалін |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 4.1 мм |
| Товщина | 4.1 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорний |
| Матеріал виготовлення бус | Срібло |
- Ціна: 2 559,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





