Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лазурит - символізує щастя в коханні та успіх в нових починаннях. Допомагає втіленню планів і проектів, позбутися старих та непотрібних спогадів. Зміцнює дружбу. Захищає вас від злих думок. Розкриває ваші таланти та здібності. Додає вашому стилю елегантності та вишуканості, роблячи вас центром уваги.
Гороскоп: Овен, Телець, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Лазурит |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 4.1 мм |
| Товщина | 4.1 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Синій |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Синій |
| Матеріал виготовлення бус | Медичний сплав |
- Ціна: 2 052,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





