Намисто "Карпатські мотиви" Агат, Рожевий кварц, Родоніт, Гірський кришталь
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.1430
5 276,70 ₴
4 221,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Прикраси з агату роблять його власника приємним у спілкуванні, красномовним в публічних виступах, оберігають від підступів ворогів. Цей мінерал використовується в якості оберега «від псування», сприяє поліпшенню добробуту.
Гірський кришталь - символ світла та енергії у вашому житті. Володіє властивістю збільшувати та очищати енергію. Допомагає вам відчувати підвищену життєву силу. Підсилює зв'язок з внутрішнім "я". Концентрує увагу, робить мову переконливою, покращує взаємодію з іншими людьми.
Родоніт - символ внутрішньої гармонії та любові. Розвиває приховані можливості. Розкриває нові таланти та духовні здібності. Підтримує жіночу силу та ніжність. Покращує сон. Підвищує самооцінку. Притягує дохід, успіх і славу.
Рожевий кварц - символом безумовної любові та гармонії в стосунках, здоров'я, молодості, посилює жіночу привабливість. Притягує успіх. Покращує настрій.Підвищує самооцінку. Допомагає вірити в себе та власні можливості.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Родоніт (Орлец), Кварц рожевий, Гірський кришталь, Агат |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Бочка |
| Колір | Різні кольори |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Медичний сплав |
- Ціна: 4 221,36 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




