Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Підсилює позитивні якості, сприяє концентрації та фокусу. Розкриває та розвиває приховані таланти та здібності. Додає привабливості, роблячи його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігає від негативної енергії ворогів. Зміцнює віру в себе.
Шунгіт - камінь гармонії, успіху та захисту. Відкриває таланти, можливості та фінансові потоки. Додає наполегливості та енергію фортуни в бізнесі, торгівлі, кар’єрі. Захищає від заздрощів, злоби, ненависті. Допомагає знаходити компроміси в конфліктах і позбутися згубних звичок. Розвиває інтуїцію.
Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Сприяє у відносинах в парі та розвитку сімейного щастя . Надає силу та відвагу для подолання труднощів. Служить, як енергетичний щит, що захищає вас від негативних енергетичних впливів, печалі і смутку.
Гематит - символізує хоробрість і мудрість, вашу внутрішню міцність та рішучість. Сприяє стабільності, збереженню оптимізму і волі. Захищає від негативної енергії та негараздів, зберігає емоційний баланс. Допомагає подолати втому та стрес.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Шунгіт, Гематит, Агат, Корал |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 10.12 мм |
| Товщина | 10.12 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Червоно-чорний |
- Ціна: 5 328,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





