Брелок "Fursa fashion" Рожевий кварц, Аметист
-20%
- В наявності
- Код: 13.18.28.059
505,70 ₴
404,56 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Рожевий кварц - символом безумовної любові та гармонії в стосунках, здоров'я, молодості, посилює жіночу привабливість. Притягує успіх. Покращує настрій.Підвищує самооцінку. Допомагає вірити в себе та власні можливості.
Аметист - символ щирості, гармонії і захисту від негативних енергій. Підсилює інтуїцію, допомагає покращити сон, контролювати емоції, досягненню внутрішнього спокою. Сприяє в кар'єрі, навчанні, розвитку талантів. Аметист вважався каменем царів та монархів.
Гороскоп: Овен, Телець, Близнюки, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Фіолетовий |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 404,56 ₴



