Брелок "Мозаїка природи" Обсидіан, Кахолонг
-20%
- В наявності
- Код: 13.18.28.065
453,70 ₴
362,96 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Обсидіан - камінь оптимістів. Підсилює інтуїцію. Допомагає збільшити внутрішню силу та витривалість, в досягненні поставлених цілей і підкоренні бажаних вершин. Надає загадковості та неперевершеності. Покращує зосередженість. Збільшує мотивацію та волю до дії.
Кахолонг - камінь спокою, гармонії та духовного розвитку. Зміцнює добробут та відносини у сім'ї. Збільшує багатство та відкриває нові можливості. Розвиває інтуїцію. Талісман для майбутніх мам. Сприяє рівновазі між тілом, розумом та душею.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Фіолетовий |
| Розмір каменю | 6,10 мм |
- Ціна: 362,96 ₴



