Намисто "Токіо" Котяче око, Цукровий кварц
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.1170
1 232,01 ₴
985,61 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Котяче око - відганяє негативну енергію, негативні думки та злі наміри. Допомагає розкрити потенціал, таланти, приймати мудрі рішення.
Підтримає енергетично розвиток і самовдосконалення. Зберігає любов і оберігає від зрад. Привертає увагу до свого власника.
Кварц - камінь зміцнення енергії та самодисципліни. Підсилює красу, привабливість, сексуальну енергію. Відкриває фантазію і натхнення у творчих людей. Притягує багатство і успіх. Захищає від негативної енергії. Відганяє тугу, смуток, самотність. Допомагає реалізовувати свій внутрішній потенціал.
Гороскоп: Овен, Телець, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Кварц, Котяче око |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Синій |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Медична сталь |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 985,61 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




