Намисто "Вогняний погляд" Корал, Соколине око
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.1362
1 662,70 ₴
1 330,16 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Забезпечують успіх у протилежної статі. Цей мінерал асоціюють з чистими думками, допоможуть запобігти неприємностям, що насуваються, пристріту; сприяють набуттю сімейного щастя. Прикраса з коралів - відмінний засіб від печалі і смутку.
Соколине око - допомагає розвивати самодисципліну, інтелект, витривалість, цілеспрямованість. Підсилює інтуїцію, силу та владу. Забезпечує успіх у переговорах. Зберігає мир у сім’ї. Збільшує віру в себе та впевненість. Відкриває нові можливості.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Соколине око, Корал |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 1 330,16 ₴



