Підвіска Перламутр, Вишукана підвіска з натурального каменю, красиві прикраси
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лікувальні властивості перламутру використовувалися з давніх часів. Алхіміки вважали, що порошок з перламутру здатний вилікувати практическн всі хвороби. Сучасні народні цілителі вважають, що перламутр сприяє зміцненню здоров'я організму, підвищенню імунітету і працездатності. Перли і перламутр, як і видобувається з того й іншого «перлової есенції», вже в давнині, а потім і в середні віки, приписувалася цілюща і укріплювальних сила, чому ця рідина і вживалася в якості засобу проти всяких хвороб. Саме знамените Жемчугова засіб винайшли в кінці XVII ст. Попп і Агрікола; воно, нібито, дивно зміцнювало серце і давалося при непритомності і безпорадності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перламутр |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Форма каменю | Овал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Підвіска |
| Колір | Білий |
| Розмір max | 33 мм |
- Ціна: 6 394,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





