Сережки Перламутр, срібло
-20%
- В наявності
- Код: 1.10.25.001.F
7 772,70 ₴
6 218,16 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перламутр застосовувався вже на перших ступенях людської культури. Його міцність, чудова чистота, ошатність і гра кольорів, блиск і ніжність фарб, які наводять на думки про хвилі і хмари, про приємну прохолоду і сонячні промені.
В якості талісмана перламутр здатний допомогти своєму господареві принести в життя нове. Він допомагає розвинути інтуїцію, зберегти мир і спокій у родині, оберігає дім від злих духів. Вважається, що вироби з перламутру можуть служити амулетом, що продовжує роки життя своєму господареві.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перламутр |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Замок | Англ. замок |
| Довжина виробу | 37 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | срібло |
- Ціна: 6 218,16 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




