Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кварц підсилює красу, привабливість, сексуальну енергію. Він будить фантазію і натхнення у творчих людей, допомагає в особистих справах, з ним завжди супроводжують багатство і успіх. Захищає від магії. Вважається,що каблучки і кулони з рутиловим кварцом уповільнюють процес старіння.
Рутиловий кварц відганяє тугу, смуток самотності, наділяє свого власника даром передбачення і дозволяє передбачати майбутнє.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Розмір кільця | 18 |
| Камені вставки | Кварц |
| Форма каменю | Овал |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Кварц |
| Колір і відтінок | Жовтий |
| Склад набору | Кільце |
| Висота | 20 мм |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 10 268,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка






