Ексклюзивне намисто "Вітряниця" Преніт, Яшма, Бірюза жовта, Агат грань
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.860
3 664,70 ₴
2 931,76 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Преніт символізує любов, зцілення. Розвиває інтуїцію. Підтримує гармонію в стосунках. Захищає від страхів, фобій. Заспокоює емоції. Зберігає внутрішній спокій у стресових ситуаціях.
Яшма - символізує владу, внутрішню силу і витривалість, духовний ріст, мудрість та глибоке пізнання. Допомагає налагодити відносини з керівництвом і співробітниками. Розвиває красномовство. Охороняє від злої долі. Надає неповторну привабливість та сприяє успіху у протилежної статі. Надихає на віру у власні можливості.
Бірюза - приносить щастя та успіх у фінансових справах. Захист від негативної енергії, підсилює життєву енергію та інтуїцію, зміцнюють силу духу. Бірюза забезпечує мир в сім'ї, сприяє взаєморозумінню подружжя. Вона вважається каменем, що покращує жіночу привабливість.
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Підсилює позитивні якості, сприяє концентрації та фокусу. Розкриває та розвиває приховані таланти та здібності. Додає привабливості, роблячи його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігає від негативної енергії ворогів. Зміцнює віру в себе.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Яшма, Агат, Бірюза, Преніт |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Жовтий |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Розмір каменю | 8, 10 мм |
- Ціна: 2 931,76 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




