Ексклюзивне намисто "Рапсодія" Онікс, Яшма, 3-ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.357
2 780,70 ₴
2 224,56 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Онікс - символ везіння, успіху, краси, популярності і слави. Поглинає негативну енергію. Активізовує творчість в бізнесі. Допомагає в публічних виступах, приймати правильне рішення і генерувати нові ідеї для розвитку власної справи. Сильний оберіг для сім'ї та домашнього вогнища. Приносить багатство і добробут у дім.
Яшма - символізує владу, внутрішню силу і витривалість, духовний ріст, мудрість та глибоке пізнання. Допомагає налагодити відносини з керівництвом і співробітниками. Розвиває красномовство. Охороняє від злої долі. Надає неповторну привабливість та сприяє успіху у протилежної статі. Надихає на віру у власні можливості.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Яшма, Онікс |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 8.4 мм |
| Товщина | 10.6 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Салатний |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Розмір каменю | 4,6,8,10,12 мм |
- Ціна: 2 224,56 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




