Ексклюзивне намисто "Морська блакить" Аквамарин багатогранний, Перламутр рис, рондель, 7 рядів
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.861
6 420,70 ₴
5 136,56 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
АКВАМАРИН - камінь дружби і справедливості, оберігає свого власника від небезпек і обману, додасть розсудливості. Цей самоцвіт допомагає знімати стрес, нервове напруження, знайти душевну рівновагу. Підвищує рівень романтики та гармонії у парі. Захищає від негараздів. Допомагає вам відчути внутрішній спокій та емоційний баланс у сучасному світі.
Перламутр - символом жіночої енергії та мудрості. Джерело здоров'я, таємничої сили та краси. Розвиває інтуїцію, ораторські здібності. Зберігає мир і спокій у родині. Виключає конфлікти в колективі. Оберігає дім від злих духів. Допомагає в торгівлі та під час подорожей.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Аквамарин, Перламутр |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Блакитний |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Блакитно-білий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 5 136,56 ₴




