Ексклюзивні сережки "Оазис спокою" Серафініт рубка, Яшма рондель, Тигрове око
Серафініт - камінь спілкування з ангелами та емоційного зцілення. Підтримує духовний розвиток. Розширює свідомість. Допомагає розкрити внутрішній потенціал, заспокоїти емоції. Позбавляє страхів. Створює енергетичний щит від негативної енергії.
Яшма - символізує владу, внутрішню силу і витривалість, духовний ріст, мудрість та глибоке пізнання. Допомагає налагодити відносини з керівництвом і співробітниками. Розвиває красномовство. Охороняє від злої долі. Надає неповторну привабливість та сприяє успіху у протилежної статі. Надихає на віру у власні можливості.
Тигрове око символізує силу, мужність, витривалість, віру в себе та свої здібності. Талісман для ділових людей. Оберігає від банкрутства, фінансових втрат. Допомагає концентрувати увагу на найважливіших питаннях. Відкриває нові можливості. Сприяти позитивним змінам в житті.
Гороскоп: Телець, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Яшма, Тигрове око, Серафініт |
| Довжина | 4.5 мм |
| Ширина | 8.5 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Розмір каменю | 5,8,10 мм |
- Ціна: 635,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




