Ексклюзивне намисто "Сонячна система" Топаз, Сонячний камінь, рубка, Бичаче око ланка
Димчастий топаз символ мудрості, гармонії та інтуїції. Захищає від заздрості, негативних енергій. Розвиває твердість характеру. Допомагає успішно долати будь-які труднощі. Знімає стрес і тривожність. Зміцнює вашу волю та рішучість.
Сонячний камінь (плагіоклаз, геліоліт) символ радості, творчості, інтуїції. Надає енергії, бадьорості та позитиву. Піднімає самооцінку, настрій та відновлює душевний стан. Підсилює творчість та натхнення. Допомагає втілювати нові ідеї в життя. Надихає на великі досягнення. Захищає від енергетичних вампірів.
Бичаче око - оберіг від нещасних випадків, заздрості, агресії. Допомагає знайти опору в житті, досягати поставлених цілей, приймати мудрі рішення, розвивати внутрішню силу, стійкість та самодисципліну.
Гороскоп : Овен, Тілець, Рак, Діва, Скорпіон, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Сонячний камінь, Топаз, Бичачий очей |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 10.12 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Коричневий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Бежевий, коричневий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 4 548,70 ₴





