Ексклюзивні сережки "Лісова іскра" Соколине око циліндр, Хризопраз рондель, Яшма рондель
СОКОЛИНЕ ОКО допомагає розвивати самодисципліну, інтелект, витривалість, цілеспрямованість. Підсилює інтуїцію, силу та владу. Забезпечує успіх у переговорах. Зберігає мир у сім’ї. Збільшує віру в себе та впевненість. Відкриває нові можливості.
Яшма - символізує владу, внутрішню силу і витривалість, духовний ріст, мудрість та глибоке пізнання. Допомагає налагодити відносини з керівництвом і співробітниками. Розвиває красномовство. Охороняє від злої долі. Надає неповторну привабливість та сприяє успіху у протилежної статі. Надихає на віру у власні можливості.
Хризопраз - камінь успіху, грошей, перемоги і влади, винахідників та новаторів.
Покращує взаємини з оточуючими. Сприяє гармонії у сімейних відносинах. Приносить везіння. Допомагає розвивати красномовність. Підсилює внутрішню мудрість та інтуїцію.
Гороскоп: Телець, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Яшма, Хризопраз, Соколине око |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Розмір каменю | 4,5,16 мм |
- Ціна: 687,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




