Ексклюзивне намисто "Зелена перлина" Соколине око цил., Топаз,грань, Яшма ронд., Тигрове око
Яшма - символізує владу, внутрішню силу і витривалість, духовний ріст, мудрість та глибоке пізнання. Допомагає налагодити відносини з керівництвом і співробітниками. Розвиває красномовство. Охороняє від злої долі. Надає неповторну привабливість та сприяє успіху у протилежної статі. Надихає на віру у власні можливості.
СОКОЛИНЕ ОКО допомагає розвивати самодисципліну, інтелект, витривалість, цілеспрямованість. Підсилює інтуїцію, силу та владу. Забезпечує успіх у переговорах. Зберігає мир у сім’ї. Збільшує віру в себе та впевненість. Відкриває нові можливості.
Димчастий топаз символ мудрості, гармонії та інтуїції. Захищає від заздрості, негативних енергій. Розвиває твердість характеру. Допомагає успішно долати будь-які труднощі. Знімає стрес і тривожність. Зміцнює вашу волю та рішучість.
Тигрове око символізує силу, мужність, витривалість, віру в себе та свої здібності. Талісман для ділових людей. Оберігає від банкрутства, фінансових втрат. Допомагає концентрувати увагу на найважливіших питаннях. Відкриває нові можливості. Сприяти позитивним змінам в житті.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Яшма, Соколине око, Тигрове око, Топаз |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Зелений |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Розмір каменю | 6,8,16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Зелений |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 766,70 ₴





