Підвіска Авантюрин коричневий
-20%
- В наявності
- Код: 1.07.01.002.F
5 692,70 ₴
4 554,16 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Авантюрин -це вираження вашої унікальності та стилю. Здавна вважається щасливим талісманом, який додає вам сили та гармонії. Допомагає знайти бадьорість духу, ясність розуму, покращити настрій. Збільшує оптимізм, впевненість у власних силах. Часто авантюрин називають «каменем кохання», тому сприяє виникненню взаємних симпатій. Стимулює творчість та інтуїцію, допомагаючи знаходити незвичайні рішення
Гороскоп : Тілець, Рак, Діва, Терези, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Підвіска |
| Камені вставки | Авантюрин |
| Стать | Жіноча |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Основні | |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Призначення | Для жінок |
| Матеріал виготовлення бус | Срібло |
| Довжина виробу | 32 мм |
- Ціна: 4 554,16 ₴




