Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сапфірин - камінь любові, пристрасті, гармонії та сили. Привертає до жінки увагу чоловіки. Символ спілкування, емоційної стійкості та творчості.
Допомагає виражати свої думки чітко і відверто. Дарує душевну рівновагу, довголіття, терпіння. Береже від необдуманих, поспішних рішень.
Гороскоп: Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну. Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Камені вставки | Сапфір |
| Стать | Жіноча |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Підвіска |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Срібло |
| Колір і відтінок | Блакитний |
| Довжина виробу | 32 мм |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 6 030,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





