Ексклюзивне намисто "Каштан" Змієвик, Сердолік таблетка грань
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.769
1 441,70 ₴
1 153,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Змієвик - символ зміни, сили та росту. Підтримує у важких життєвих періодах. Допомагає приймати правильні рішення, відпустити старе та пройти через позитивні зміни в житті. Підсилює інтуїцію, додає мудрість. Сприяє гармонії. Збалансовує енергію в організмі та душі.
Сердолік символізує силу, відвагу, рішучість та впевненість. Стимулює творчість та винахідливість. Допомагає знайти нові рішення та ідеї, подолати труднощі. Талісман в любовних відносинах, покровитель шлюбу і покращує відносини між подружжям. Відкриває нові можливості в справах.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Сердолік, Змійовик (серпентин) |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 10.12 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Зелений |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Розмір каменю | 6,8,10,12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 153,36 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




