Ексклюзивне намисто "Берегиня нації" Бурштин, Корал ронд., таблетка, рис ,3-р
Бурштин символом благополуччя, багатства та успіху. Нейтралізує негативну енергію та стимулює позитивну енергію. Притягує радість та благополуччя. Знімає втому. Є джерелом творчих сил, віри та оптимізму.
Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Сприяє у відносинах в парі та розвитку сімейного щастя . Надає силу та відвагу для подолання труднощів. Служить, як енергетичний щит, що захищає вас від негативних енергетичних впливів, печалі і смутку.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Бурштин, Корал |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 5.6 мм |
| Товщина | 8.1 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Червоний |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | червоно-жовтий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 5 159,70 ₴





