Ексклюзивне намисто "Пустеля" Яшма, Агат, Соколине око трубка, 3-ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.805
2 871,70 ₴
2 297,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Підсилює позитивні якості, сприяє концентрації та фокусу. Розкриває та розвиває приховані таланти та здібності. Додає привабливості, роблячи його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігає від негативної енергії ворогів. Зміцнює віру в себе.
Яшма - символізує владу, внутрішню силу і витривалість, духовний ріст, мудрість та глибоке пізнання. Допомагає налагодити відносини з керівництвом і співробітниками. Розвиває красномовство. Охороняє від злої долі. Надає неповторну привабливість та сприяє успіху у протилежної статі. Надихає на віру у власні можливості.
СОКОЛИНЕ ОКО допомагає розвивати самодисципліну, інтелект, витривалість, цілеспрямованість. Підсилює інтуїцію, силу та владу. Забезпечує успіх у переговорах. Зберігає мир у сім’ї. Збільшує віру в себе та впевненість. Відкриває нові можливості.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Яшма, Агат, Соколине око |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 10.6 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Розмір каменю | 6,10,17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | чорно-коричневий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 297,36 ₴




