Ексклюзивні аксесуари для сумок "Зеландія" Котяче око, Хризопраз, Агат
-20%
- В наявності
- Код: 13.18.28.040
648,70 ₴
518,96 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
КОТЯЧЕ ОКО відганяє негативну енергію, негативні думки та злі наміри. Допомагає розкрити потенціал, таланти, приймати мудрі рішення.
Підтримає енергетично розвиток і самовдосконалення. Зберігає любов і оберігає від зрад. Привертає увагу до свого власника.
Хризопраз - камінь успіху, грошей, перемоги і влади, винахідників та новаторів.
Покращує взаємини з оточуючими. Сприяє гармонії у сімейних відносинах. Приносить везіння. Допомагає розвивати красномовність. Підсилює внутрішню мудрість та інтуїцію.
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Підсилює позитивні якості, сприяє концентрації та фокусу. Розкриває та розвиває приховані таланти та здібності. Додає привабливості, роблячи його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігає від негативної енергії ворогів. Зміцнює віру в себе.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Стать | Унісекс |
| Колір і відтінок | Зелений |
| Камені вставки | Котяче око, Агат, Хризопраз |
| Стан | Нове |
| Розмір каменю | 6, 8 мм |
- Ціна: 518,96 ₴



