Ексклюзивне намисто "Гіпербола" Рутиловий кварц, Гематит куб
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.784
1 038,70 ₴
830,96 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Рутиловий кварц - камінь зміцнення енергії та самодисципліни. Підсилює красу, привабливість, сексуальну енергію. Відкриває фантазію і натхнення у творчих людей. Притягує багатство і успіх. Захищає від негативної енергії. Відганяє тугу, смуток, самотність. Допомагає реалізовувати свій внутрішній потенціал.
Гематит символізує хоробрість і мудрість, вашу внутрішню міцність та рішучість. Сприяє стабільності, збереженню оптимізму і волі. Захищає від негативної енергії та негараздів, зберігає емоційний баланс. Допомагає подолати втому та стрес.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Гематит, Кварц |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 4.6 мм |
| Товщина | 10.8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 830,96 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




