Намисто "Ерін" Корал, Хризопраз
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.16.517
1 519,70 ₴
1 215,76 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Сприяє у відносинах в парі та розвитку сімейного щастя . Надає силу та відвагу для подолання труднощів. Служить, як енергетичний щит, що захищає вас від негативних енергетичних впливів, печалі і смутку.
Хризопраз - камінь успіху, грошей, перемоги і влади, винахідників та новаторів.
Покращує взаємини з оточуючими. Сприяє гармонії у сімейних відносинах. Приносить везіння. Допомагає розвивати красномовність. Підсилює внутрішню мудрість та інтуїцію.
Гороскоп: Телець, Близнюки, Діва, Скорпіон, Стрілець, Козоріг, Водолій, Терези, Овен, Рак
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал, Хризопраз |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Червоний |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Розмір каменю | 6,15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 215,76 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




