Ексклюзивне намисто "Осіннє диво" Сердолік, бочка, Яшма, циліндр, 3-ряди
Сердолік символізує силу, відвагу, рішучість та впевненість. Стимулює творчість та винахідливість. Допомагає знайти нові рішення та ідеї, подолати труднощі. Талісман в любовних відносинах, покровитель шлюбу і покращує відносини між подружжям. Відкриває нові можливості в справах.
Яшма - символізує владу, внутрішню силу і витривалість, духовний ріст, мудрість та глибоке пізнання. Допомагає налагодити відносини з керівництвом і співробітниками. Розвиває красномовство. Охороняє від злої долі. Надає неповторну привабливість та сприяє успіху у протилежної статі. Надихає на віру у власні можливості.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Сердолік, Яшма |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 10.12 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Червоний |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Розмір каменю | 6,8,10 мм, 12 мм, 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 4 834,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





