Ексклюзивні сережки Кіаніт рондель
-20%
- В наявності
- Код: 13.10.68.014
726,70 ₴
581,36 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кіаніт - камінь розважливості, вірності, скромності, розсудливості. Оберігає від зради, притягує симпатію і довіру оточуючих. Допомагає успішно побудувати кар’єру, зосереджувати свої сили на одній справі. Розвиває інтуїцію.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Кіаніт |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Основні | |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Склад набору | Сережки |
| Розмір каменю | 3,5 мм |
- Ціна: 581,36 ₴



