Ексклюзивне намисто "Калинове" Корал рис, Цоїзит рубка, Топаз багатогранний
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.768
1 298,70 ₴
1 038,96 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Сприяє у відносинах в парі та розвитку сімейного щастя . Надає силу та відвагу для подолання труднощів. Служить, як енергетичний щит, що захищає вас від негативних енергетичних впливів, печалі і смутку.
Цоізит - талісманами гармонії та самореалізації. Підсилює інтуїцію. Допомагає приймати правильні рішення. Розвиває творчі здібності. Сприяє самовираженню та комунікації. Підвищує ефективність духовних практик та медитацій. Захищає від негативної енергії.
Димчастий топаз символ мудрості, гармонії та інтуїції. Захищає від заздрості, негативних енергій. Розвиває твердість характеру. Допомагає успішно долати будь-які труднощі. Знімає стрес і тривожність. Зміцнює вашу волю та рішучість.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал, Топаз, Цоизит |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Червоний |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 038,96 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




