Ексклюзивний брелок "Михаїл" Обсидіан, Шунгіт прес, Гематит, рондель
Обсидіан - камінь оптимістів. Підсилює інтуїцію. Допомагає збільшити внутрішню силу та витривалість, в досягненні поставлених цілей і підкоренні бажаних вершин. Надає загадковості та неперевершеності. Покращує зосередженість. Збільшує мотивацію та волю до дії.
Шунгіт - камінь гармонії, успіху та захисту. Відкриває таланти, можливості та фінансові потоки. Додає наполегливості та енергію фортуни в бізнесі, торгівлі, кар’єрі. Захищає від заздрощів, злоби, ненависті. Допомагає знаходити компроміси в конфліктах і позбутися згубних звичок. Розвиває інтуїцію.
Гематит символізує хоробрість і мудрість, вашу внутрішню міцність та рішучість. Сприяє стабільності, збереженню оптимізму і волі. Захищає від негативної енергії та негараздів, зберігає емоційний баланс. Допомагає подолати втому та стрес.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 4.6 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Форма | Кругла |
| Тип брелока | Універсальний |
- Ціна: 466,70 ₴




